Choose a searcher

Cowden paramos programa

Cowden paramos programa

Cowden protokolas

Žolelių parduotuvė Lymeherbs siūlo visą Kaudeno protokolo produktų asortimentą. Cowden Protocol yra Dr. W. Lee Cowden sukurtas protokolas, skirtas žmonėms, sergantiems Laimo liga ir sumažinti su Laimo liga susijusius simptomus. Cowden protokolas taip pat naudojamas kitoms erkių pernešamoms infekcijoms gydyti.

Cowden protokolas apima 14 skirtingų Nutramedix produktų, įskaitant 7 augalinius preparatus, žinomus kaip Microbial Defense, kurie pasižymi antibakteriniu poveikiu. Į Kaudeno protokolą įeina: Banderol, Burbur-pinella, Cumanda, Enula, Houttuynia, Magnio malatas, Mora, Petražolės, Samento, Sealantro, Serrapeptaza, Sparga, Stevia, Takuna.

Visų produktų, kurie yra Cowden protokolo dalis, bendrųjų savybių aprašymas:

Banderol Microbial Defense : pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, turi platų antibakterinių, antivirusinių ir antiparazitinių savybių spektrą. Dėl šių savybių Banderol yra veiksmingas nuo Borrelia bakterijų ir erkių platinamų gretutinių infekcijų, tokių kaip Babesia, Bartonella, Chlamydia, Ehrlichia, Mycoplasma, Rickettsia ir Citomegalovirus.

 

Burbur-pinella Detox : palaiko smegenų ir centrinės nervų sistemos detoksikaciją, valo organizmą nuo toksinų ir biotoksinų. Pašalina toksinus iš smegenų, periferinės nervų sistemos ir stuburo. Baurbur-pinella valo kraują ir tarpląstelines erdves, detoksikuoja kepenis, inkstus ir limfinę sistemą. Efektyviai sumažina diskomfortą, lydintį Herx reakciją.

Cumanda Microbial Defense : turi priešuždegiminių savybių, turi platų antibakterinių, antivirusinių ir antiparazitinių savybių spektrą. Dėl šių savybių Cumanda veiksmingai kovoja su Borrelia bakterijomis ir kartu su erkių pernešamomis infekcijomis. Jame esančios medžiagos taip pat turi stiprų priešgrybelinį poveikį prieš Candida, Aspergillus ir Mucor grybus. Veikliosios medžiagos turi savybių, prasiskverbiančių per kraujo ir smegenų barjerą.

Enula Microbial Defense : turi priešuždegiminių savybių, turi platų antibakterinių, priešgrybelinių, antivirusinių ir antiparazitinių savybių spektrą. Enula veiksminga ir nuo borelijų, ir nuo kai kurių Babesia rūšių.

Houttuynia Microbial Defense : turi priešuždegiminių savybių, turi platų antibakterinių ir priešgrybelinių savybių spektrą. Dėl šių savybių Houttuynia veiksmingai kovoja su Borelia Borrelia ir gretutinėmis erkių pernešamomis infekcijomis. Jis ypač veiksmingas prieš Bartoneliją.

Magnio malatas : magnio forma, kurią organizmas itin gerai pasisavina. Magnis yra būtinas mineralas, reikalingas tinkamam organizmo funkcionavimui. Magnis yra būtinas normaliai nervų ir smegenų veiklai, širdies ritmui ir kraujospūdžiui palaikyti. Magnis taip pat reikalingas tinkamam griaučių raumenų susitraukimui ir atpalaidavimui, taip pat lygiųjų žarnyno, kasos latakų, tulžies latakų ir kt. raumenims.

Mora Microbial Defense : turi priešuždegiminių savybių ir turi platų antibakterinių, antivirusinių, priešgrybelinių ir antiparazitinių savybių spektrą.

Petražolės Detox : rodo savybes, kurios valo organizmą nuo toksinų ir biotoksinų. Preparate esančios veikliosios medžiagos detoksikuoja kepenis, inkstus, limfinę sistemą ir tarpląstelinius tarpus, valo kraują. Petražolės Detox veiksmingai sumažina simptomus, lydinčius Herx reakciją. Be to, papildo geležies, kalcio, riboflavino, tiamino, vitamino C, karotinų ir vitamino A trūkumą.

Samento Microbial Defense : veikliosios medžiagos, esančios Samentoj, yra veiksmingos imuninės sistemos moduliatoriai, pasižymi plačiu antibakterinio, antivirusinio, priešgrybelinio ir antiparazitinio aktyvumo spektru. Dėl šių savybių Samento yra veiksmingas prieš Borrelia burgdorferii bakterijas ir kitas Borrelia bakterijų rūšis bei nuo gretutinių erkių pernešamų infekcijų.

Sealantro Metal Detox : palaiko organizmo detoksikaciją nuo sunkiųjų metalų, taip pat biotoksinų ir daugelio kitų toksinių medžiagų.

Serrapeptazė : yra proteolitinis (baltymus skaidantis) fermentas, gaunamas iš šilkaverpių virškinimo sistemos. Šio fermento funkcija yra virškinti fibriną, saugantį Borrelia bakterijas. Serrapeptazė padeda suardyti mikrobų bioplėvelę. Suskaidžius fibriną, kuris apsaugo bakterijas, imuninės sistemos ląstelės efektyviai puola ir kovoja su patogeniniais mikroorganizmais. Serapeptazė pagerina deguonies transportavimą į audinius, suardydama prie kapiliarų sienelių prilipusį fibriną. Dėl to audiniuose, kuriuose vyravo anaerobinės sąlygos, ty palankios bakterijoms daugintis, aplinka pakeičiama į aerobines sąlygas, nepalankias bakterijoms išgyventi.

Sparga Sulphur Detox : padeda pašalinti iš organizmo sulfoantibiotikų ir kitų sulfonamidų pagrindu pagamintų vaistų, kurie blokuoja organizmo sulfato kelius ir toksinų konjugacijos per glutationą būdą.

Stevija : pasižymi antibakteriniu poveikiu prieš visas besivystančias Borrelia bakterijų formas. Jis veikia bakterijų sukurtą bioplėvelę. Stevija taip pat pasižymi plačiu priešgrybelinio ir antioksidacinio aktyvumo spektru.

Takuna Microbial Defense : turi labai stiprių antibakterinių, antivirusinių ir priešgrybelinių savybių. Takuna sumažina infekciją lydinčius simptomus.

Jei nuspręsite taikyti Cowden protokolą, atidžiai laikykitės instrukcijų, pateiktų su gaminiais. Instrukcijos yra labai išsamios, jose yra lentelės, kaip naudoti produktą kiekvieną dieną. Produktai sudėti į paruoštas pakuotes ir suskirstyti į rinkinius 1 mėnuo - 9 mėn.

  Produkto filtras
Kategorijos
Produkto tipas
Product added to wishlist
Product added to compare.