Naudojimo sąlygos

Įmonės informacija

 

Sveika gyvensena Martinas Karovas, Monika Karov S.C. 

PVM kodas: PL6342828337, įmonės registracijos numeris: 243565136.

Adresas: ul. Wolności 101, 41-500, Chorzów, Lenkija

 

 

Bendrosios sąlygos

 

 • Užsakymus galite pateikti mūsų saugioje apsipirkimo svetainėje www.lymeherbs.eu. Arba galite pateikti užsakymus mūsų el. pašto adresu contact@lymeherbs.eu.
 • Visos kainos nurodytos su PVM ir gali būti keičiamos be įspėjimo.
 • Visos pretenzijos dėl trumpo pristatymo ar gedimų turi būti praneštos per 3 dienas nuo pristatymo.
 • Nesame atsakingi, jei šioje svetainėje pateikta informacija nėra tiksli, išsami ar naujausia. Šioje svetainėje pateikta informacija apie sveikatą pateikiama tik švietimo tikslais ir nėra skirta pakeisti pokalbius su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.
 • Jūs sutinkate, kad Lenkijos Respublikos įstatymai reglamentuoja bet kokį šios svetainės naudojimą, neatsižvelgiant į taisykles, susijusias su įstatymų kolizijomis, kurios būtų taikomos kitos jurisdikcijos materialiniams įstatymams, įskaitant ginčus, kylančius iš jūsų naudojimasis šia svetaine ar medžiaga iš šios svetainės.
 • Pasiliekame teisę atmesti bet kokį užsakymą, kurį pateikiate mums. Savo nuožiūra galime apriboti arba atšaukti įsigytus kiekius vienam asmeniui, vienam namų ūkiui arba vienam užsakymui. Šie apribojimai gali apimti užsakymus, pateiktus naudojant tą pačią kliento paskyrą, tą pačią kredito kortelę ir (arba) užsakymus, kuriems naudojamas tas pats atsiskaitymo ir (arba) pristatymo adresas.
 • Asmeninės informacijos pateikimą per parduotuvę reglamentuoja mūsų privatumo politika.
 • Retkarčiais mūsų svetainėje arba Paslaugoje gali būti informacijos, kurioje yra spausdinimo klaidų, netikslumų ar praleidimų, kurie gali būti susiję su produktų aprašymais, kainomis, akcijomis, pasiūlymais, produktų pristatymo mokesčiais, siuntimo laiku ir prieinamumu. Pasiliekame teisę ištaisyti visas klaidas, netikslumus ar praleidimus, keisti ar atnaujinti informaciją arba atšaukti užsakymus, jei bet kokia Paslaugoje ar bet kurioje susijusioje svetainėje pateikta informacija yra netiksli bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo (įskaitant po to, kai pateikėte užsakymą). .

 

Grąžinimas / grąžinimas / atšaukimas

 

 • Prekes galite grąžinti mums per 14 dienų nuo siuntinio gavimo.
 • Turėdami pretenziją, nekokybiškas prekes nedelsdami atsiųskite į parduotuvę paštu. Tačiau įmonė nepriima jokių siuntų, siunčiamų COD. Išlaidos, susijusios su skundo siuntimu, po siuntos gavimo ir skundo priėmimo bus nedelsiant pervestos į Kliento nurodytą banko sąskaitą. Prie grąžinamų produktų turi būti pridėtas pirkimo įrodymas ir užpildyta grąžinimo forma (grąžinimo formą galima atsisiųsti čia). Jei skundas yra pagrįstas, prekė, esant galimybei, bus pakeista arba klientui grąžinamos jos išlaidos. Sugedusios prekės – tai prekės su techniniais trūkumais. Skundų nagrinėjimo laikas yra iki 14 darbo dienų, tačiau parduotuvė imasi visų veiksmų, kad skundas būtų išspręstas per trumpiausią įmanomą laiką. Jei skundas atmetamas, prekės siunčiamos atgal kliento sąskaita.
 • Jei prekės grąžinamos atidarytos, tačiau nustatomos, kad jos nėra sugadintos/nepažeistos, negalime grąžinti pirkimo kainos.
 • Grąžinimo kaina: atkreipkite dėmesį, kad pašto išlaidas galime grąžinti tik už prekės grąžinimą; išsiuntėme jums netinkamą prekę arba prekė sugadinta ar sugedusi. Negrąžinsime pašto išlaidų už prekę, kuri yra geros būklės. Jei produktai grąžinami iš šalies, kuri nėra Europos Sąjungos narė, jums gali tekti mokėti Lenkijos muito mokesčius ir mokesčius, kuriuos Pardavėjas turi padengti, kad gautų produktus.
 • Galite bet kada atšaukti užsakymą prieš jo išsiuntimą ir susisiekę su mumis adresu contact@lymeherbs.eu. Lėšos bus grąžintos per 3 darbo dienas.

 

 

Mokėjimas

 

 • Galite mokėti „Przelewy24“ („Visa“ / „MasterCard“ kredito / debeto kortelėmis), „Revolut“, „PayPal“, tiesioginiu banko pavedimu ir kai kuriose šalyse galimybe atsiskaityti grynaisiais.

 

 

Pristatymas/Pristatymas

 

 • Standartinis pristatymas: užsakymai paprastai išsiunčiami per 1–5 darbo dienas nuo įsigijimo.
 • Tarptautinių užsakymų atveju informacijos apie importo apribojimus ir licencijas kreipkitės į vietinę muitinės įstaigą. Už visus tarifus, mokesčius ir muitus atsako klientas.
 • Atskiri pristatymo mokesčiai bus nurodyti užsakymo suvestinėje.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.