Choose a searcher

Chlamidija

Natūralus chlamidijų gydymas – vaistažolės nuo chlamidijų

Vaistažolės nuo chlamidijų

 

Chlamydia pneumoniae yra gramneigiama bakterija, tačiau jos ląstelės sienelė yra daug kietesnė nei paprastai randama gramneigiamų bakterijų.

Chlamidijos yra viena iš infekcijų, kurias sukelia erkės.

Chlamydia pneumoniae dažnai pažeidžia kvėpavimo sistemą, sukelia pneumoniją (dažnai vadinamą netipine pneumonija), bronchitą, laringitą, faringitą, rinitą, sinusitą ir sukelia astmos simptomus.

Chlamydia pneumoniae yra labai svarbi diferencinei Laimo ligos diagnostikai, nes gali sukelti nervų sistemos sutrikimus, miokarditą ir reaktyvųjį artritą. Chlamydia pneumoniae infekcijos ekstrapulmoniniai simptomai labai ilgą laiką gali būti latentiniai ir dažnai juos sunku atpažinti.

Chlamydia pneumoniae sukeltą reaktyvųjį artritą dažnai sunku atskirti nuo Laimo artrito. Sergant Chlamydia pneumoniae infekcija, reikia atkreipti dėmesį ir į Guillain-Bare sindromą. Guillain-Barré sindromas yra autoimuninė liga, sukelianti ūminį daugiašaknį demielinizuojantį uždegimą, kurio metu imuninė sistema atakuoja periferinės nervų sistemos dalis, sukeldama raumenų silpnumą ir dilgčiojimą įvairiose kūno vietose.

Be to, Chlamydia pneumoniae gali sukelti ir kitus simptomus, tokius kaip: lėtinis nuovargis, įvairių kūno dalių deginimo pojūtis, paralyžius, insultai, kraujospūdžio problemos, galvos skausmai, demencija, psichikos rūkas, psichikos sutrikimai, skausmas sėklidėse.

 

Natūralus chlamidijų gydymas

 

Daugelis žolelių yra labai veiksmingos kovojant su chlamidijomis. Vienas iš efektyviausių natūralių chlamidijų gydymo žolelėmis metodų yra Buhnerio protokolas dėl chlamidijų iš Stepheno Harrodo Buhnerio knygos „Natūralus Laimo boreliozės gydymas ir chlamidijos bei dėmėtosios karštinės riketsiozė“.

Pagrindinės antibakterinės žolės nuo Chlamydia pneumoniae yra augalai, kurių sudėtyje yra berberino. Tokie augalai, be kitų, yra raugerškis arba kanadinis auksaspalvis (Goldenseal, lot. Hydrastis canadensis). Kinijos kaukolės kepuraitė (lot. Scutellaria baicalensis) pasižymi antibakterinėmis savybėmis prieš chlamidijas. Buhneris taip pat rekomenduoja vartoti vitaminą A. Retinolis (vitamino A metabolitas) slopina chlamidijų gebėjimą užkrėsti endotelį ir epitelio ląsteles.

Chlamidijos, kaip ir kiti tarpląsteliniai patogenai iš erkių platinamų infekcijų grupės, sukelia citokinų kaskadą. Citokinai yra informacinės molekulės, palengvinančios infekcinį bakterijų procesą ir maistinių medžiagų išskyrimą iš šeimininkų ląstelių. Todėl citokinų kaskadą reikia slopinti, kad būtų sutrikdytas chlamidijų infekcinis procesas.

Salvia miltiorrhiza ir kininė kaukolės kepuraitė (lot. Scutellaria baicalensis) yra pagrindinės žolelės, slopinančios citokinų kaskadą, kurią Buhner rekomendavo savo natūraliame chlamidiozės gydymo protokole.

Chlamidijos taip pat perima šeimininko imuninės sistemos atsakus ir funkcijas. Todėl chlamidijos gali radikaliai atstatyti žmogaus imuninę sistemą taip, kad ją pritaikytų savo naudai. Blogai veikianti imuninė sistema nepastebi bakterijų grėsmės ir nekovoja infekcija. Imuninės sistemos veiklos sutrikimai dažnai sukelia autoimuninius sutrikimus. Sumažėjusi imuninė sistema yra problema ne tik infekcijos metu, bet ir pasibaigus gydymui, o tai turės tolesnių pasekmių. Žolelės labai efektyviai moduliuoja imunines funkcijas ir atkuria tinkamą imuninės sistemos funkcionavimą.

Buhnerio pasiūlymas šiuo atveju yra trys žolės: ašvagandha (indiškas ženšenis, lot. Withania somnifera), saldymedis ir Cordyceps sinensis. Remiantis Buhnerio rekomendacijomis, šios trys vaistažolės rekomenduojamos vaistažolių mišinio pavidalu. ACL žolelių mišinio produkte yra paruošto ašvagandhos (indiško ženšenio, lotyniško Withania somnifera), kordicepso ir saldymedžio macerato.

Ląstelių ir organų, kuriuos užpuolė bakterija, apsauga yra dar viena neatsiejama Buhnerio protokolų gydymo dalis. Bakterijos daro didžiulį, destruktyvų poveikį organams. Organų ir ląstelių apsauga visada turėtų būti neatsiejama bet kokios terapijos dalis. Salvia miltiorrhiza, Cordyceps sinensis ir Bidens pilosa vaidina pagrindinį vaidmenį, nes yra esminė natūralaus chlamidijų gydymo žolelėmis dalis.

Natūralus chlamidijų gydymas visapusiškai paveiks daugelį infekcijos mechanizmų. Jei norite naudoti vaistažoles nuo chlamidijų, nepamirškite perskaityti viso Buhnerio pasiūlyto protokolo ir jo kontraindikacijų.

  Produkto filtras
Kategorijos
Produkto tipas
Product added to wishlist
Product added to compare.