Sveiko gyvenimo privatumo politika S.C.

 

Healthylife S.C. gerbia jūsų privatumą ir įsipareigoja ją apsaugoti, laikantis šios privatumo politikos, atitinkančios 2016 m. balandžio 27 d. EUROPOS PARLAMENTO IR TARYBOS REGLAMENTĄ (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo asmenų judėjimo. tokius duomenis ir panaikinanti Direktyvą 95/46/EB (Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą). Pristatome savo privatumo politiką. Naudodamiesi mūsų svetaine išreiškiate savo sutikimą su šioje privatumo politikoje aprašyta praktika. Sąvoka „svetainė“ reiškia internetinę parduotuvę adresu www.lymeherbs.pl, taip pat bet kurią kitą svetainę, kurią valdo Healthylife S.C.

Ši privatumo politika nustato informacijos tipus ir duomenis, kuriuos galime rinkti iš jūsų ir kuriuos galite mums perduoti lankydamiesi ar naudodami mūsų svetainę, taip pat mūsų praktiką, susijusią su tokios informacijos ir duomenų rinkimu, naudojimu, saugojimu, apsauga ir atskleidimu.</ span>

Ši privatumo politika taikoma informacijai ir duomenys, kuriuos renkame:

  • svetainėje arba per svetainę;

  • elektroninio susirašinėjimo ar kitokios elektroninės korespondencijos forma;

  • kai sukuriate paskyrą svetainėje;

  • kai prisiregistruojate gauti mūsų naujienlaiškius.

 

Atidžiai perskaitykite mūsų privatumo politiką ir principus ir praktiką, susijusius su jūsų informacija ir duomenimis, taip pat su tuo, kaip su jais elgiamės. Jei neišreiškiate sutikimo su mūsų principais ir praktika, neturėtumėte naudotis mūsų svetaine. Lankydamiesi ar naudodami svetainę išreiškiate savo sutikimą su šia privatumo politika.

 

Ši privatumo politika gali būti keičiama nuo laikas nuo laiko. Jei ir toliau naudositės svetaine po to, kai ją pakeisime, manysime, kad išreiškiate sutikimą dėl tokių pakeitimų, todėl patariame reguliariai tikrinti, ar privatumo politikoje nėra atnaujinimų.

 

Duomenų administratorius

Visi asmens duomenys, pateikti arba surinkti šią svetainę daugiausia administruoja „Healthylife Martin Karov“, Monika Karov S.C., kurios registruotos buveinės yra adresu: ul. Wolności 101, 41-500 Chorzów, Lenkija.

 

Duomenys, kuriuos surinko Healthylife S.C.

Duomenys apie pateiktą užsakymą: Pateikdami užsakymus su parduotuvę Lymeherbs prašome nurodyti savo vardą, pavardę, lytį, pašto adresą, telefono numerį ir el. Šie duomenys leis mums apdoroti jūsų užsakymus, susisiekti su jumis iškilus problemų vykdant užsakymą, taip pat išsiųsti elektroninį užsakymo patvirtinimą ar užsakymo įvykdymą.

 

Internetinė paskyra: Užsakymo pateikimo metu siūlome galimybę susikurti internetinę paskyrą. Jei sutinkate su tuo, kas išdėstyta aukščiau, Jūsų pateiktus asmens duomenis saugosime klientų duomenų bazėje. Tai leis greičiau įvykdyti būsimus užsakymus. Ištrynus internetinę paskyrą mūsų saugomi asmens duomenys nebus pašalinti. Galite bet kada pasiekti ir taisyti savo asmeninius duomenis.

 

Operacijų istorija:  Laikysime elektroninį registrą visų Lymeherbs parduotuvėje pateiktų užsakymų.

 

Naujienlaiškis: Mūsų naujienlaiškis informuoja prenumeratorius apie naujausias kainas , pasiūlymai ir produktai. Jį siunčiame tik tiems vartotojams, kurie sutiko jį gauti. Prenumeratą galite bet kada atšaukti, tokia galimybė įtraukta ir į kiekvieną siunčiamą Naujienlaiškį; taip pat galite atsisakyti prenumeratos naudodami formą, esančią mūsų svetainėje.

 

IP adresas: Registruojame jūsų IP adresą, nuo kurį lankotės mūsų svetainėje. Tai leidžia mums nustatyti interneto paslaugų teikėją (IPT) ir joje nėra jokios informacijos apie jus kaip asmenį. Šią informaciją naudojame siekdami geriau suprasti, iš kur gaunamas tinklo srautas.

 

Duomenys apie vaikus:  Mūsų svetainė nėra skirta naudoja jaunesni nei šešiolikos (16) metų asmenys, todėl jaunesnių asmenų prašome neteikti savo asmens duomenų per mūsų svetainę. Sąmoningai nerenkame informacijos ir duomenų iš jaunesnių nei šešiolikos (16) metų vaikų be jų tėvų leidimo.

 

Slapukai Svetainėje naudojami slapukai, būtent maži tekstiniai failai siunčiami į interneto vartotojo kompiuterį, identifikuojant jį tokiu būdu, kuris būtinas tam tikrai operacijai supaprastinti arba išjungti. Slapukai yra nekenksmingi kompiuteriui ir jo vartotojui bei jo duomenims.

Slapukų aktyvinimo sąlyga yra jų priėmimo per interneto naršyklę ir nepašalinant jų iš standžiojo disko. Taip pat galite jas išjungti naršyklės nustatymuose, o tai gali apriboti arba neleisti naudoti kai kurių paslaugos dalių.

Slapukuose gali būti asmens duomenų apie vartotojas, nors dažniausiai tai bus tik jo el. pašto adresas. Šie duomenys prieinami tik tam tikro kompiuterio naudotojui ir mūsų paslaugai.

 

Google Analytics: Svetainėje naudojama Google Analytics paslauga stebėti naudojimąsi mūsų svetaine. Šią paslaugą teikia „Google, Inc.“ („Google“). „Google Analytics“ yra pagrįsta slapukų mechanizmu, kai failai įdedami į vartotojo kompiuterį, kad paslauga galėtų analizuoti, kaip vartotojai ja naudojasi. Naudodami šiuos duomenis – galėsime pagerinti Svetainės patogumą, architektūrą ir funkcionalumą. Slapukų sugeneruota informacija apie galimybę jos naudotojui naudotis Svetaine (be kita ko, jo IP adresas) perduodama „Google“ ir saugoma jos serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

Kaip „Healthylife S.C.“ naudoja jūsų duomenis?

Informacijos atskleidimas

Healthylife S.C. nesuteiks jūsų asmeninio duomenys rinkodaros tikslais bet kurioms bendrovėms, nepriklausančioms Healthylife S.C.

Healthylife S.C. teikia jūsų asmens duomenis rangovai, paslaugų teikėjai ir kitos trečiosios šalys, su kuriomis bendradarbiauja ir kurios pagal pasirašytas sutartis yra įpareigotos saugoti asmens duomenis konfidencialiai arba naudoti juos tik tais tikslais, kuriais mes jiems teikiame duomenis.</span >

 

Kaip „Healthylife“ apsaugo jūsų duomenis?

Imamės priemonių, kad apsaugotume jūsų asmeninį apsaugoti duomenis nuo atsitiktinio praradimo ar jų naršymo, naudojimo, keitimo ar atskleidimo, kurį atliktų pašaliniai asmenys. Visa informacija ir duomenys, kuriuos gauname iš jūsų, yra saugomi saugiuose serveriuose, apsaugotuose ugniasienėmis. Naudodamiesi mūsų svetaine išreiškiate savo sutikimą, kad jūsų asmens duomenys būtų perduoti šiems serveriams.

Jūsų asmens duomenų saugumas taip pat priklauso ant tavęs. Jei prisijungdami prie mūsų svetainės nustatote slaptažodį, esate atsakingi už jo paslaptį. Nesidalinkite savo slaptažodžiu su niekuo.

Deja, informacija perduodama per Internetas nėra visiškai saugus. Nors mes darome viską, kad apsaugotume jūsų asmeninius duomenis, negalime garantuoti jų saugumo mūsų svetainėje. Bet kokius duomenis siunčiate prisiimdami atsakomybę. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius privatumo nustatymų ar apsaugos priemonių pažeidimą svetainėje.

 

Prieiga prie duomenų ir jų atnaujinimas

Kviečiame pasiekti savo duomenis ir atnaujinkite juos bet kuriuo metu.

Susipažinti su savo asmeniniais duomenimis , susisiekite su mumis adresu contact@lymeherbs.eu ir nurodykite savo vardą ir pavardę bei adresą (patvirtinimo tikslais).

 

Kliento sutikimo tvarkyti asmens duomenis atšaukimas

Klientas turi teisę atsisakyti sutarties savo sutikimą tvarkyti jo asmens duomenis bet kuriuo metu. Sutikimas gali būti atšauktas raštu pareiškus valią atšaukti leidimą tvarkyti asmens duomenis elektroniniu paštu adresu kontakt@lymeherbs.pl arba paštu adresu Healthylife S.C. ul. Wolności 101, 41-500 Chorzów.

Įmonė gali saugoti asmens duomenis klientas, nepaisant jo išreiškimo valios atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis, atsiradus aplinkybėms, ribojančioms šią teisę, pavyzdžiui:

  • situacija, kai duomenų apdorojimas yra būtinas norint nustatyti, išnagrinėti ar apginti pretenzijas.

 

Kliento asmens duomenų tvarkymo laikas

Kliento asmeniniai duomenys bus tvarkomi iki sutikimo atšaukimo, o po tokio atšaukimo – reikalavimų, į kuriuos duomenų administratorius turi teisę arba pretenzijų administratoriui, senaties termino.

 

Šios politikos pakeitimai

Bet kokie šios privatumo politikos pakeitimai būti paskelbtas šiame mūsų svetainės antriniame puslapyje.

 

Kontaktinė informacija

Klausimai arba komentarai dėl šios privatumo politikos ir bet kokia susijusi praktika gali būti siunčiama adresu kontaktas@lymeherbs.lt

Product added to wishlist
Product added to compare.