Choose a searcher

Mikoplazma

Natūralus mikoplazmos gydymas – vaistažolės nuo mikoplazmos

Vaistažolės nuo mikoplazmos

 

Mycoplasma pneumoniae yra kita bakterija, priklausanti Laimo koinfekcijų grupei. Mikoplazma yra bakterija, kuriai trūksta ląstelės sienelės. Tolimiausia jo dalis yra citoplazminė membrana. Mikoplazma dėl ląstelės sienelės nebuvimo rodo daug didesnį lankstumą, todėl gali įgauti įvairias formas. Ląstelės sienelės nebuvimas taip pat yra ypatybė, išskirianti ją iš kitų erkių platinamų infekcijų.

Mikoplazma daugiausia sukelia kvėpavimo ir urogenitalinių sistemų infekcijas. Tačiau vis labiau manoma, kad tai gali sukelti sistemines infekcijas, paveikti kiekvieną organą ir sukelti daugybę lėtinių ligų, įskaitant reumatoidinį artritą. Liga gali būti labai įvairi: nuo besimptomių, per vietinius simptomus (pvz., kvėpavimo takų infekcijos), iki sisteminių infekcijų. Dėl kitos infekcijos (pvz., Borelijos spirochetos ar chlamidijos) nusilpusio organizmo mikoplazmos infekcija gali sukelti labai rimtų simptomų. Mikoplazma gali pažeisti, be kita ko, nervų sistemą, raumenis (įskaitant širdį) ir sąnarius. Užsikrėtimo šiuo patogenu simptomai labai panašūs į Laimo ligos simptomus.

Išplitusi infekcija gali pasireikšti šiais būdais: nuovargiu, nepraeinančiu po poilsio, fizinio krūvio netoleravimu, neurologiniais sutrikimais, psichikos sutrikimais, pažinimo sutrikimais, nemiga, depresija, galvos skausmais, raumenų ir sąnarių skausmais, sąnarių patinimu, limfmazgių skausmu. , kvėpavimo sutrikimai, prakaitavimas, pykinimas, pilvo skausmas, karščiavimas, lėtinis konjunktyvitas, odos pokyčiai (bėrimai, eritema), širdies raumens, perikardo, kepenų, kasos uždegimai ir kiti simptomai.

 

Natūralus mikoplazmos gydymas

 

Daugelis žolelių yra naudojamos natūraliam mikoplazmos gydymui. Vienas iš efektyviausių natūralių šios infekcijos gydymo būdų yra Stepheno Buhnerio mikoplazmos protokolas iš jo knygos „Laimo ligos koinfekcijų gydymas: papildomi ir holistiniai bartonelių ir mikoplazmos gydymo būdai“.

Kaip ir kiti protokolai, Buhneris daug dėmesio skiria visapusiškam mikoplazmos poveikiui, kuris apims visą sudėtingą infekcinį mechanizmą. Natūralus mikoplazmos gydymas vaistažolėmis pagrįstas tiek antibakteriniu, tiek imuniniu reguliavimu, sutrikdant citokinų kaskadą, apsaugant ląsteles ir organus, užpultas bakterijų, papildant maistinėmis medžiagomis, kurios buvo „sunaudotos“ infekcijos metu.

Buhneris parenka išsamų mikoplazmos žolelių rinkinį, turintį įtakos kiekvienam iš aukščiau išvardytų aspektų. Savo natūralaus mikoplazmos gydymo protokole jis rekomenduoja į gydymą įtraukti šias žoleles: Cordyceps sinensis, kininį kaukolė (lot. Scutellaria baicalensis), Isatis, Houttuynia cordata, Sida acuta, Schisandra, sibirinį ženšenį, Olive rosae. Gydymas žolelėmis taip pat turėtų būti papildytas N-acetilcisteinu (NAC) ir vitaminu E.

Trys iš minėtų žolelių: šizandra, sibirinis ženšenis, Rhodiola rosae rekomenduojamos naudoti kaip žolelių mišinį. ERS Herbal Mix yra paruoštas produktas, kurio sudėtyje yra šių trijų žolelių macerato.

Didelė problema, iškylanti užsikrėtus mikoplazma, yra bakterijų suvartojimas labai daug maistinių medžiagų infekcijos proceso metu. Maistinių medžiagų papildymas yra būtinas kovojant su simptomais, susijusiais su mikoplazmos infekcija. Maistinių medžiagų trūkumą galite subalansuoti dieta arba papildomais papildais. Maistingosios medžiagos, būtinos papildyti kovojant su mikoplazma: B grupės vitaminai, cholinas, cinkas, varis, selenas, aminorūgštys (L-triptofanas, L-treoninas, L-serinas, L-argininas) ir nepakeičiamos riebalų rūgštys.

Natūralus gydymas mikoplazmos žolelėmis visapusiškai paveiks daugelį šios infekcijos mechanizmų. Jei norite naudoti žoleles nuo mikoplazmos, nepamirškite perskaityti viso Buhnerio pasiūlyto protokolo ir kontraindikacijų.

  Produkto filtras
Kategorijos
Produkto tipas
Product added to wishlist
Product added to compare.