Choose a searcher

Ehrlichia – anaplazma

Natūralus Ehrlichia ir Anaplasma gydymas – Buhnerio protokolas

Ehrlichia / Anaplasma vaistažolės

 

Ehrlichia yra gramneigiama tarpląstelinė bakterija, kuri dažniausiai atakuoja baltuosius kraujo kūnelius – leukocitus. Jų sukeltos ligos pavadintos pagal leukocitų, kuriuos jos puola, tipą. Jie yra: žmogaus granulocitinė erlichiozė ir žmogaus monocitinė erlichiozė.

Anaplazma yra tarpląstelinis patogeninis mikroorganizmas, atakuojantis baltuosius kraujo kūnelius, daugiausia polinuklearinius granulocitus (neutrofilus, neutrofilus).

Ehrlichia ir Anaplasma buvo klasifikuojamos kaip kartu Laimo ligos infekcijos.

Dažniausi Ehrlichia infekcijos simptomai yra: pseudogripo simptomai, ty karščiavimas virš 38 °C, galvos skausmai, raumenų ir sąnarių skausmai, viršutinių kvėpavimo takų uždegimas, kosulys, bet taip pat raumenų ir sąnarių skausmas, negalavimas, trombocitopenija, leukopenija, hiponatremija – natrio trūkumas, pykinimas ir vėmimas, sistolinis širdies ūžesys, kepenų ir (arba) blužnies padidėjimas, limfmazgių padidėjimas, taip pat nežymūs odos pokyčiai – makulopapuliniai bėrimai.

Anaplazma sukelia simptomus, panašius į Ehrlichia. Be to, jis taip pat gali sukelti virškinimo trakto simptomus, pvz., viduriavimą.

Ehrlichia ir Anaplasma infekcijų metu būdingi morfologijos pokyčiai. Ligai progresuojant mažėja baltųjų kraujo kūnelių (leukopenija), trombocitų (trombocitopenija) lygis, didėja kepenų funkcijos rodikliai, tokie kaip AST ir ALT.

 

Natūralus Ehrlichia ir Anaplasma gydymas

 

Buhneris yra vienas iš nedaugelio žolininkų, kurie taip nuodugniai aprašė šių infekcijų mechanizmą ir sukūrė Ehrlichia ir Anaplasma vaistažolių protokolą.

Natūralus Ehrlichia ir Anaplasma gydymas paimtas iš Stepheno Harrodo Buhnerio knygos „Natūralūs Laimo infekcijų gydymo būdai: anaplazma, babezija ir erlichija“.

Ehrlichia ir Anaplasma gydymas žolelėmis atliekamas taip pat, todėl abi šios infekcijos buvo įtrauktos į tą patį protokolą.

Buhneris, kaip ir visuose savo žolelių protokoluose, nurodo, kad vien antimikrobinio poveikio nepakanka. Savo protokole jis atsižvelgia į visą šių bakterijų infekcinį mechanizmą.

Pagrindinės antibakterinės žolės nuo Ehrlichia ir Anaplasma yra: Houttuynia cordata, Salvia miltiorrhiza, Saldymedis, Kudzu (Pueraria labota), kininis kaukolė (lot. Scutellaria baicalensis).

Šios žolės taip pat slopina bakterijų sukeltą citokinų kaskadą. Citokinų kaskados slopinimas sutrikdo infekcinį procesą ir bakterijų iš šeimininko ląstelių pasisavinimą maistinių medžiagų.

Bakterijų įtaka imuninei sistemai yra labai didelė. Ehrlichia atakuoja daugiabranduolius kraujo leukocitus, todėl pagrindinė jos buvimo vieta užkrėstame organizme yra neutrofilai (dar vadinami neutrofilais arba neutrocitais). Neutrofilai yra gausiausia leukocitų grupė. Leukocitai, savo ruožtu, yra imuninės sistemos ląstelės. Bakterijos sutrikdo normalų neutrofilų funkcionavimą. Taigi ji naudojasi mūsų pačių imunine sistema, kad rastų prieglobstį nuo imuninės sistemos atakos ne tik pasislėpdama imuninėse ląstelėse, bet ir sutrikdydama jų funkcijas. Be to, Ehrlichia slopina interleukino-2 gamybą blužnyje, prisideda prie interleukino 4 gamybos padidėjimo ir gama interferono gamybos mažinimo.

Imuninės sistemos moduliavimui Buhner rekomenduoja naudoti žoleles: Angelica sinensis, Astragalus membranceus, saldymedį, Ashwagandha (Indijos ženšenis, lot. Withania somnifera), Korėjos ženšenį (Panax ginseng), Cordyceps, Houttuginseng, Panax, Salzax. kaukolė (lot. Scutellaria baicalensis).

Ehrlichia neigiamai veikia tokių organų kaip blužnis, kepenys, kaulų čiulpai ir limfinė sistema.

Pieno erškėtis apsaugo kepenis.

Salvia miltiorrhiza apsaugos blužnį.

Kaulų čiulpus saugančios žolės yra: Angelica sinensis, Astragalus, Saldymedis, Kordicepsas, Korėjos ženšenis (Panax ginseng), Salvia miltiorrhiza.

Į natūralų Ehrlichia ir Anaplasma gydymo protokolą įtraukta net 11 skirtingų žolelių. Tai labai sudėtingas protokolas. Savo protokole Buhneris kai kurias iš šių žolelių sugrupuoja į mišinius, o tai labai palengvina protokolo įgyvendinimą.

Panašų žolelių mišinių, paruoštų iš Buhnerio pasiūlytų žolelių, sąrašą galima rasti šiose paruoštose tinktūrose:

HS Herbal Mix sudėtyje yra macerato, pagaminto iš Houttuynia cordata žolės ir Salvia miltiorrhiza šaknies (raudonojo šalavijo).

CKC žolelių mišinio sudėtyje yra macerato, pagaminto iš kininio kaukolės kepurės šaknies (lot. Scutellaria baicalensis), Kudzu šaknies (Pueraria Lobata) ir kordicepso (Cordyceps sinensis).

ALA vaistažolių mišinyje yra macerato, pagaminto iš Angelica sinesis šaknų, saldymedžio šaknų (Glycyrrhizae glabra) ir Astragalus šaknų (Astragalus membranceus).

 

Natūralus gydymas Ehrlichia ir Anaplasma žolelėmis visapusiškai paveiks daugelį infekcijos mechanizmų. Jei norite naudoti žoleles nuo Ehlichia ir Anaplasma, nepamirškite perskaityti viso Buhnerio pasiūlyto protokolo ir jo kontraindikacijų.

  Produkto filtras
Kategorijos
Produkto tipas
Product added to wishlist
Product added to compare.