Choose a searcher

Babesija

Babezijos gydymas – Buhnerio protokolas babezijai

Žolelės Babezijai

 

Babesija yra parazitinis pirmuonis, panašus į maliariją, tačiau jį perneša erkės. Babezija sukelia ligą, vadinamą babezioze (kiti pavadinimai yra babeziozė, babeziozė). Babezijos infekcija dažnai egzistuoja kartu su Laimo liga ir (arba) kitomis erkių platinamomis infekcijomis. Babeziozės infekcijos simptomai svyruoja nuo lengvo iki sunkaus. Lengvos formos labai dažnai neatpažįstamos, nes jos klaidingai laikomos Laimo ligos simptomais. Ankstyvieji vaikai dažnai praneša apie aukštą karščiavimą ir šaltkrėtis. Lėtinės infekcijos gali būti nežymios simptominės, o dažniausiai pasireiškiantys simptomai yra: protarpinis karščiavimas arba nedidelis karščiavimas, šaltkrėtis ir sąnarių skausmas, lėtinio nuovargio sindromas, prakaitavimas ir „negalėjimas visiškai kvėpuoti“.

Kartu užsikrėtus Laimo spirochetais, paūmėja abiejų ligų simptomai, tuomet jų eiga tampa sunkesnė, o pasekmės organizmui – sunkesnės. Simptomai gali būti stiprūs galvos skausmai, hemolizinė anemija, centrinės nervų sistemos pažeidimas, didelis karščiavimas ir traukuliai. Nustatytas sinergetinis, vienas kitą stiprinantis borelijų ir babezijų spirochetų poveikis organizmui. Borelijų DNR atsiranda aiškiau ir ilgiau išlieka kraujyje, kai kartu užsikrečiama Babesia. Tuomet neigiamas poveikis sąnariams, širdžiai ir nervų sistemai būna rimtesnis. Kai kuriais koinfekcijų atvejais buvo nustatytas skersinis mielitas su rankų ir kojų pareze. Liga sparčiau vystosi nuo pat pradžių, ilgesnis sveikimo laikotarpis, daug platesnis simptomų spektras.

 

Babezijos gydymas – Buhnerio protokolas babezijai

 

Daugelis žolelių labai efektyviai kovoja su babezijų infekcijomis, kurioms pirmuonis nesukuria imuniteto. Kaip ir Laimo ligos atveju, taip ir babeziozės atveju, antimikrobinis poveikis yra tik vienas iš elementų, lemiančių veiksmingą gydymą.

Gydant babeziozę, reikia atkreipti dėmesį į svarbius babezijos veikimo mechanizmus, kurie trukdo jos gydymui. Gydymas natūraliomis žolelėmis Babesia atsižvelgia į kiekvieną iš šių aspektų.

Kaip ir maliarijos embrionai, Babesia prasiskverbia pro raudonuosius kraujo kūnelius – eritrocitus, kur vystydamasi ir daugindamasi juos sunaikina. Be to, užsikrėtus Babesia infekcija, dėl pažeistų eritrocitų fragmentų nusėdimo kraujagyslėse gali užsikimšti kapiliarinės kraujagyslės ir sustingti mikrocirkuliacija. Jų buvimas kraujyje gali sukelti kepenų, inkstų ir blužnies uždegimą.

Kitas svarbus Babezijos infekcijos mechanizmas – stiprus neigiamas poveikis imuninei sistemai. Babezija labai specifiniu būdu pakeičia imuninį poliškumą, todėl žmogaus imuninis atsakas keičiasi iš Th 1 į Th 2. Dėl to imuninė sistema blogai reaguoja į infekciją ir organizmas negali pašalinti šio patogeno.

Natūraliam babeziozės gydymui dažniausiai naudojamos Buhnerio rekomenduojamos žolelės (išvardytos oficialioje Buhner svetainėje buhnerhealinglyme.com): Alchornea cordifolia, Cryptolepis sanguinolenta, Sida acuta. Tai vaistažolės, pasižyminčios stipriu antiprotozoziniu ir sisteminiu poveikiu, ty plintančios po visą kraujotaką, taip paveikdamos kiekvieną ląstelę ir organą. Be to, jie stiprina imuninę sistemą, o Sida acuta saugo raudonuosius kraujo kūnelius. Rekomenduojame į šį protokolą įtraukti L-argininą. Babesia yra labai jautri L-argininui, todėl L-arginino papildymas padeda slopinti Babesia infekciją. Buhnerio protokolas babesijai gydyti yra vienas iš populiariausių natūralių Babezijos infekcijos gydymo būdų.

Esant atsparesnėms infekcijoms, verta naudoti išsamesnį protokolą, rekomenduojamą Buhnerio knygoje „Natūralūs Laimo infekcijų gydymo būdai: anaplazma, babezija ir erlichija“. Šiuo atveju naudojama daug daugiau žolelių ir preparatų, būtent: Cryptolepis, Bidens pilosa, Artemisina, Sida acuta, Salvia miltiorrhiza, Milk Thistle, Ashwagandha, Panax ženšenis, Saldymedis, Schisandra, L-argininas, Vitaminas B2. Šis Babesijai skirtų žolelių derinys ne tik veikia prieš babeziją, stiprina imunitetą, saugo eritrocitus ir organus, bet ir sustiprins citokinų kaskados reguliavimą, apsaugos endotelį, slopins arginazės gamybą, taip pat padidins L-argininas ir azoto oksidas (NO).

Vaistažolės, naudojamos natūraliam Babezijos gydymui, visapusiškai paveiks daugelį infekcijos mechanizmų. Jei Babesijai gydyti norite naudoti žolelių terapiją, nepamirškite perskaityti Buhnerio pasiūlyto protokolo ir jo kontraindikacijų.

  Produkto filtras
Kategorijos
Produkto tipas
Product added to wishlist
Product added to compare.