Gotu Kola 400 mg, 100 kapsulių

Gotu Kola 400 mg, 100 kapsulių

NVT04
6,86 €
Gotu kola Kinijoje žinoma kaip stebuklingas ilgaamžiškumo augalas.

 
Gotu Kola
(lot. Centella asiatica)

 

Gotu kola (lot. Centella asiatica), dar žinoma kaip azijinė smėlinė, skėtinių šeimos augalas, Ajurvedoje taip pat žinomas tūkstančius metų. Gotu kola Kinijoje žinoma kaip stebuklingas ilgaamžiškumo augalas. Indijoje jis laikomas vienu labiausiai jauninančių augalų. Išlygina odą ir gerina jos drėkinimą, apsaugo nuo raukšlių susidarymo, mažina celiulitą ir pagreitina riebalų deginimą. Gotu kolos veikliosios medžiagos veikia tinkamas pažinimo funkcijas, palaiko atmintį ir koncentraciją.

 

Natvita

NAT Sp. z oo yra įmonė, orientuota į aukštos kokybės maisto ir natūralių maisto papildų gamybą su NatVita prekės ženklu. NatVita produktai yra iš ekologinio ūkininkavimo iš viso pasaulio. Siūlomi produktai yra pažymėti BIO sertifikatu ir atitinka aukščiausius kokybės standartus, atsirandančius dėl natūralios kilmės.

Maisto papildas

 

Sudėtis: Gotu Kola (Centella asiatica), želė: celiuliozė (kapsulė)

 

Rekomenduojamoje paros porcijoje (6 kapsulės): Gotu Kola - 2400 mg

 

Rekomenduojama paros dozė: 2 kapsulės 3 kartus per dieną.

 

Grynasis svoris: 40 g - 100 kapsuliųLaikymas: Laikyti kambario temperatūroje, sausoje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Atsargiai: neviršykite rekomenduojamų porcijų vartoti per dieną. Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios mitybos pakaitalas (pakeitimas). Produktas nerekomenduojamas nėščioms ir žindančioms moterims.

 

 

Nauja

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Product added to wishlist
Product added to compare.