• Nauja
Eucommia Bark 400mg, 60 kapsulių

Eucommia Bark 400mg, 60 kapsulių

Swanson
SWA157
Paskutinė prekė
9,77 €

Eucommia žievė palaiko kepenų ir inkstų veiklą, didindama viso kūno detoksikaciją.

 

Eucommia žievė 400 mg

Eucommia žievė Azijoje buvo žinoma kaip viena iš 50 pagrindinių Kinijos žolininkystės žolelių, šimtmečius vertinama kaip "yang" tonikas, palaikantis kepenų ir inkstų veiklą. Kepenys ir inkstai yra pagrindiniai organizmo detoksikacijos organai, todėl kasdienė jų priežiūra yra labai svarbi tiek psichinei, tiek fizinei gerovei. Eucommia žievė gali atlikti vertingą vaidmenį, nes ji palaiko kepenų ir inkstų veiklą, padidindama viso kūno detoksikaciją.

Swanson®

Swanson Health Products yra Amerikos maisto papildų gamintoja ir platintoja, įkurta 1969 m. Įmonė yra didžiausia privati vitaminų katalogo mažmeninė prekyba JAV. Jos produktai gaminami laikantis geros gamybos praktikos (GMP).

Maisto papildas

Sudėtis: Eucommia žievė (Eucommia ulmoides), hipromeliozė (augalinė kapsulė), ryžių sėlenos, silicio dioksidas, magnio stearatas.


Rekomenduojamos paros porcijos kiekis (1 kapsulė):

400 mg – Eucommia žievė (Eucommia ulmoides)

Rekomenduojama paros dozė: 1 kapsulė per dieną. Reikia gerti su vandeniu.

Pakuotės turinys: 60 kapsulių

Laikymas: Produktą laikykite kambario temperatūroje, sausoje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Atsargiai: neviršykite rekomenduojamos suvartoti dienos porcijos. Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios mitybos pakaitalas. Produktas nerekomenduojamas nėščioms ir žindančioms moterims.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Product added to wishlist
Product added to compare.